| |

Batman: Arkham Shadow Cinematic ukazany na Summer Gamefest

Kilka minut temu na podczas tegorocznego Summer Game Fest zaprezentowano długo oczekiwany trailer gry „Batman Arkham Shadow”, który wzbudził ogromne emocje wśród fanów serii. Gra, rozwijana przez twórców, którzy czerpali inspirację z kultowego „Arkham Asylum”, zapowiada się na mroczną i pełną napięcia przygodę w Gotham.

O Grze

Batman Arkham Shadow” przenosi graczy do ogarniętego chaosem Gotham, gdzie nowy złoczyńca, Rat King, sieje spustoszenie. Gracze wcielają się w Mrocznego Rycerza, który musi stawić czoła nowemu zagrożeniu, wykorzystując zarówno swoje umiejętności detektywistyczne, jak i umiejętności walki. Twórcy gry podkreślają, że inspirowali się „Arkham Asylum”, co zwiastuje powrót do korzeni serii z naciskiem na atmosferę i opowiadanie historii.

O Summer Game Fest

Summer Game Fest to coroczne wydarzenie, które gromadzi największe nazwiska branży gier wideo, prezentując nadchodzące tytuły, ekskluzywne trailery i zapowiedzi. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego fana gier, które dostarcza najnowszych informacji o najbardziej oczekiwanych produkcjach.

Więcej informacji o Summer Game Fest znajdziecie tutaj.

Podoba Ci się nasza praca?

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.