VR Skater trafi na PSVR 2 tego lata.

VR Skater otrzymuje opcje dostosowania deskorolki oraz nową 'Mega Rampę’, która trafi na PSVR 2 tego lata.

Wyprodukowana przez Deficit Games, VR Skater została wcześniej potwierdzona dla nowego hełmu Sony w styczniowym PSVR 2 Showcase razem z grami MADiSON i Ghosts of Tabor. Ogłoszenie pojawiło się na nowym PlayStation Blog, gdzie wydawca Perp Games ujawnił, że wersja PSVR 2 wykorzystuje adaptacyjne wyzwalacze, które 'dostosowują napięcie’ i dostarczają 'wrażenia oporu’ podczas sterowania w grze. Została również ujawniona zupełnie nowa 'Mega Rampa’, której akcję możecie zobaczyć poniżej:

W trakcie prezentacji zaprezentowano również możliwość dostosowania deskorolki, obejmującą regulowany kształt deski, osie, koła oraz taśmy antypoślizgowe odblokowywane poprzez ukończenie wyzwań i zdobywanie kolejnych poziomów w grze. Funkcje te stają się dostępne po odblokowaniu Tabletu Drukującego, który pozwala na przesyłanie niestandardowych tekstur do VR Skater i umieszczanie ich w dowolnej konfiguracji.

Mimo że nauka jest nieco trudna, VR Skater oferuje 'realne poczucie prędkości, jakie towarzyszy temu sportowi’, którego gry na płaskim ekranie nie potrafią oddać w takim stopniu.

Nie jestem jeszcze pewien, czy VR Skater nie jest nieco zbyt skomplikowany dla własnego dobra. Pewne elementy na pewno tak wyglądają, ale inne są naprawdę genialne… Nawet bez spędzania zbyt wiele czasu na opanowaniu wszystkich trików, jazda z pełnym przekonaniem po torze jest niesamowicie satysfakcjonująca i czegoś, czego nigdy nie osiągnąłem na prawdziwej deskorolce. VR Skater zadebiutuje na PSVR 2 latem 2023 roku, a wersja na PC VR jest już dostępna na platformie Steam w trybie wczesnego dostępu.

Źródło: Playstation

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.