| |

Polskie Toy Trains VR na promocji!

Gra Toy Trains VR od polskiego studia Something Random jest obecnie dostępna w obniżonej cenie jako część wydarzenia Playstation Indies Sale, dedykowanego niezależnym twórcom gier. Promocja ta jest okazją dla posiadaczy Playstation VR2 do zakupu gry po atrakcyjnej cenie.

Toy Trains VR to gra, która pozwala graczom na budowanie własnych torów kolejowych i zarządzanie miniaturowym światem pociągów w wirtualnej rzeczywistości. Oferuje ona różnorodne tryby gry, w tym fabularny i piaskownicowy, które pozwalają na kreatywne tworzenie i rozwiązywanie problemów.

Aby skorzystać z promocji, gracze mogą odwiedzić stronę Playstation Store i wyszukać “Toy Trains VR”, lub bezpośrednio przejść do strony gry, korzystając z linku: Toy Trains VR w Playstation Store. Promocja ważna do 29.5.2024 11:59 PM GMT+1, więc zainteresowani powinni się pospieszyć, aby nie przegapić okazji.

Similar Posts

2 Comments

  1. Super polska gra na VR 2 tylko mam pytanie , czy jest po polsku ? . Bo to demo które zamieściliście raczej na rodzimą produkcję nie wygląda. A uwierzcie, polski język znam 🤔

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.