|

C-Smash VRS: Graj w futurystyczny squash na PSVR 2

C-Smash VRS to nowa gra na PSVR 2, która przenosi klasyczną grę z Dreamcasta Cosmic Smash do wirtualnej rzeczywistości. To połączenie squasha i Breakouta, w którym musisz odbijać piłkę rakietą i niszczyć bloki na końcu długiego pomieszczenia w określonym czasie. Każda stacja na mapie metra oferuje nowe wyzwanie.

Demo gry jest już dostępne na PlayStation Store i zawiera samouczek, fragment trybu treningowego i próbkę trybu Versus, który pozwala grać online przeciwko innemu graczowi. Pełna gra ukaże się 23 czerwca 2023 roku i będzie oferować więcej trybów Versus, stację kosmiczną do eksploracji i bogatszą ścieżkę dźwiękową składającą się z oryginalnych dynamicznych utworów autorstwa DJ Ken Ishii (Rez Infinite) i mistrza syntezatora Danalogue (lider The Comet is Coming i Soccer 96).

C-Smash VRS to gra dla fanów futurystycznych sportów i VR. Gra wykorzystuje zaawansowane funkcje PSVR 2, takie jak intuicyjne sterowanie, wykrywanie palców, dźwięk 3D i haptyka. Gra jest prosta w obsłudze, ale wymaga zręczności i refleksu. Możesz wykonywać triki i odbicia piłki od ściany lub podłogi.

Gra jest także świetną okazją do odkrycia kultowej gry z Dreamcasta Cosmic Smash, która ukazała się tylko w ograniczonej ilości egzemplarzy w 2001 roku. C-Smash VRS jest wiernym odwzorowaniem tej gry z dodatkiem nowych elementów.

Jeśli chcesz spróbować C-Smash VRS przed premierą pełnej gry, pobierz demo z PlayStation Store i poczuj emocje futurystycznego squasha na PSVR 2.

https://blog.playstation.com/2023/03/23/c-smash-vrs-demo-out-today-ps-vr2-features-detailed/

A ty co myślisz o C-Smash VRS? Czy jesteś fanem Cosmic Smash? Czy lubisz gry sportowe w VR? Podziel się swoją opinią w komentarzu poniżej!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.