| | | | |

MudRunner VR wjeżdża na Questa!

Już dzisiaj na platformie Meta Quest debiutuje MudRunner VR – symulator, który przenosi graczy w świat ekstremalnej jazdy terenowej.

Stworzony w 2017 roku przez Saber Interactive MudRunner należał do serii symulacyjnych gier off-roadowych, które pozwalały graczom na prowadzenie pojazdów terenowych przez trudne, nieutwardzone drogi, zmagając się z błotem i innymi wyzwaniami natury. Teraz, po zapowiedzi w poprzednim miesiącu, ten symulator doczekał się swojej długo oczekiwanej wersji VR dla gogli Meta Quest 2, 3 oraz Pro. W MudRunner VR znajdziesz osiem potężnych pojazdów terenowych o zróżnicowanych funkcjach jak platformy, moduły naprawcze czy przenośniki do drewna. Każdy pojazd ma inne unikalne cechy, które możesz dostosować do swojego stylu jazdy, pokonując zdradzieckie błoto, rwące rzeki, skaliste ścieżki i inne wyzwania.

Saber Interactive opisuje MudRunner VR jako przygodę dopasowaną od podstaw do platformy Meta Quest. Immersji dodaje w pełni interaktywna kabina z możliwością korzystania z tabletu, dźwigni zmiany biegów czy wycieraczek, dodatkowo odświeżone zostały modele ciężarówek i otoczenia. W trybie fabularnym gracz będzie musiał stawić czoła wyzwaniom terenu, pokonując przeszkody i realizując zadania, jednocześnie unikając uszkodzenia pojazdu lub wyczerpania paliwa. Każda z maszyn inaczej reaguje na różne rodzaje terenu, w zależności od swojego ciężaru i dynamiki, co dodaje grze realizmu. Dostępny jest również tryb gry swobodnej dla osób, które wolą cieszyć się eksploracją bez żadnych ograniczeń.

Kiedy wracasz zmęczony do domu z pracy i zakładasz gogle po to, by sobie dalej popracować…

MudRunner VR wjedzie na platformę Meta Quest dzisiaj standardowo o godzinie 19 polskiego czasu w cenie 19,99 dolarów. Ta wyjątkowa propozycja powinna przyciągnąć uwagę wszelkich entuzjastów symulacji off-roadowej.

AKTUALIZACJA: Posiadaczom Questa 2 i Questa Pro radzimy się wstrzymać na razie z zakupem. Okazuje się, że w obecnym momencie gra nie obsługuje starszych generacji sprzętu Mety, o czym twórcy prawdopodobnie zapomnieli graczom powiedzieć. Na razie wielu graczy ma pretensje o to, że zakupili grę i nie pojawiła się ona w bibliotece. Musimy zaczekać na wyjaśnienie sytuacji przez Saber Interactive.

AKTUALIZACJA 2: OK, sytuacja wyjaśniona, to był chyba tylko fałszywy alarm. Twórcy naprawili swój błąd i gra już pojawia się w bibliotece Questa 2 i Questa Pro, więc można śmiało kupować grę na te headsety. Tak czy inaczej, twórcy pewnie napędzili sobie strachu, a graczom nerwów…

Podoba Ci się nasza praca?

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.