Wirtualna rzeczywistość pod wodą z napisem "VR który zapiera dech".
||||

Subside: Czy To Podwodne 'No Man’s Sky’ VR?

Subside, długo oczekiwana gra VR eksploracyjna pod wodą, jest coraz bliżej swojej premiery. Tworzona przez niezależnego dewelopera Khena B, gra już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie wśród społeczności graczy VR. Nadchodzące demo, które niedługo trafi do rąk graczy, pozwoli na pierwsze zanurzenie się w jej unikalnym, podwodnym świecie.

O Grze Subside

Subside to debiutancka produkcja Khena B, stworzona na silniku Unreal Engine 4. Gra przenosi graczy do realistycznie odwzorowanego podwodnego świata, gdzie czeka na nich eksploracja tajemniczych głębin, interakcje z morską fauną i florą oraz liczne wyzwania. Gra wyróżnia się wysokim poziomem detali i realistycznym zachowaniem wody, co tworzy niesamowitą atmosferę.

Mechanika gry

Jednym z kluczowych elementów Subside jest nowy, zaawansowany system chwytania, który znacząco poprawia interaktywność i realizm gry. Pozwala on graczom na bardziej naturalne i intuicyjne manipulowanie przedmiotami pod wodą, co zwiększa immersję i sprawia, że każda akcja jest bardziej satysfakcjonująca.

„Subside otrzymał nowy, zaawansowany system chwytania, który znacząco poprawia interaktywność i realizm gry.”

Grafika w Subside jest naprawdę imponująca, przypominając poziom gry Hubris. Rzadko zdarza się, by grafika gry VR prezentowana na płaskim ekranie wyglądała tak dobrze.

Podczas gry, gracze będą mogli eksplorować różnorodne środowiska morskie, spotykając różne gatunki zwierząt, takie jak żółwie morskie czy rekiny.

Demo gry

Demo Subside jest już niemal gotowe i gracze będą mogli wkrótce doświadczyć pierwszych chwil w tym podwodnym świecie. Chociaż nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, Khena B regularnie udostępnia aktualizacje na platformie X (dawniej Twitter), które zdradzają postępy w pracach nad grą.

Audio brzmi bajecznie
Każdy detal, od realistycznie odwzorowanej wody po różnorodne morskie stworzenia, przyczynia się do niesamowitego wrażenia zanurzenia w podwodnym świecie.

Reakcje społeczności

Społeczność graczy VR z niecierpliwością czeka na wydanie dema Subside, a posty Khena B na Twitterze zbierają wiele pozytywnych komentarzy i udostępnień. Każda nowa aktualizacja i materiał wideo wzbudzają entuzjazm i ciekawość wśród fanów.

Plany na przyszłość

Chociaż obecnie brak szczegółowych informacji na temat przyszłych aktualizacji i wsparcia post-release, można spodziewać się, że Khena B będzie kontynuować rozwój gry, wprowadzając nowe funkcje i poprawki na podstawie opinii graczy. Pełna wersja gry planowana jest na 2024 rok, co sugeruje, że Subside będzie stale rozwijane.

Podsumowanie

Subside to ekscytująca nowość w świecie gier VR, która obiecuje wciągającą i realistyczną eksplorację podwodnego świata. Z nadchodzącym demem, gracze wkrótce będą mogli sami doświadczyć unikalnych wrażeń oferowanych przez tę grę. Śledźcie nas na VRKadia, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o Subside i innych nadchodzących tytułach VR.

Więcej informacji oraz możliwość dodania gry do listy życzeń znajdziecie na stronie Steam: Subside na Steam

Podoba Ci się nasza praca?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.