|

X8 startuje w Early Access za darmo na Quest 2 oraz PCVR juz 18 Maja

Firma Thirdverse ogłosiła, że już 18 maja rozpocznie się Early Access ich najnowszej gry VR – X8! Co więcej, gra będzie dostępna za darmo na obu platformach!

X8 to dynamiczna produkcja, w której drużyny pięcioosobowe będą ze sobą rywalizować. Gracze będą mieli do wyboru zróżnicowany zestaw bohaterów, z których każdy posiadać będzie trzy unikalne zdolności oraz specjalne przedmioty do eksperymentowania. To zapewni im strategiczne przewagi podczas rozgrywki.

Podczas każdej rundy gracze będą mogli tworzyć rozbudowaną kolekcję broni, zbroi i przedmiotów, które wyposażą swoich bohaterów. Za zarobione środki będą mogli zakupić kolejne uzbrojenie. Celem będzie umieszczenie „The Syphon” w wyznaczonych miejscach na mapie podczas ataku lub dezaktywacja go za pomocą „The Defuser” podczas obrony. Zwycięzcami rundy będą ci, którzy zlikwidują wszystkich atakujących lub zatrzymają proces instalacji. Cała rozgrywka składać się będzie z 14 rund, przy czym jeśli wynik wyniesie 7/7 lub pierwsza drużyna osiągnie 8 rund (możliwe zmiany), zostanie ogłoszony remis.

17 maja Thirdverse zaprezentuje pokaz na YouTube, podczas którego ujawnione zostaną dodatkowe informacje na temat inspiracji przy tworzeniu gry oraz planu zawartości. Będziemy mieli również więcej szczegółów na temat zbliżającego się turnieju esportowego X8 we współpracy z Virtual Athletics League, w którym do wygrania będzie aż 10 000 dolarów!

To naprawdę ekscytujący czas dla miłośników wirtualnej rzeczywistości i gier VR. Nie możemy się doczekać, aby zanurzyć się w X8 i doświadczyć tej pełnej akcji przygody. Przygotujcie się na niezapomniane starcia i emocje! Do zobaczenia na polu bitwy już 18 maja!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.