| | |

Crimen – Mercenary Tales – Nowa gra VR z humorem i akcją juz 25 maja

Crimen – Mercenary Tales, zapowiedziana w zeszłym miesiącu, ma teraz zapewnioną datę premiery 25 maja na urządzenia Quest 2 oraz Pico.

Gra, stworzona przez studio Carbon Studio, które jest odpowiedzialne za tytuły takie jak Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall oraz seria The Wizards, to nowa VR-owa slasherowa gra arcade osadzona w XVII wieku. Posiadając wizualizacje utrzymane w stylu komiksowym, Crimen – Mercenary Tales oferuje osiem zabawnych przygód, opowiedzianych przez ośmiu charyzmatycznych bohaterów. Podczas gry będziemy eksplorować zamki, pirackie statki, starożytne świątynie i wiele więcej.

Poluj na wampira przez hordy potworów; staw czoła nieumarłym hiszpańskim konkwistadorom w nawiedzonej świątyni Azteków; opanuj fortecę saską; skradnij fortunę arystokraty.

Carbon Studio

Weź na siebie broń historyczną, charakterystyczną dla XVII wieku, i rozwiąż zagadki oraz walcz w stylu arcade. Gra przedstawiona jest w cel-shadingu, który przypomina kreskówki, oraz zawiera wesołe narracje. Odkrywaj potężne zamki, starożytne świątynie, opuszczone pirackie statki i sielskie krajobrazy podczas tych ośmiu wciągających opowieści skupionych wokół bohaterów.

Crimen – Mercenary Tales trafi na rynek 25 maja na urządzenia Quest 2, Quest Pro oraz platformę Pico. Jest to świetna wiadomość dla fanów gier VR, którzy posiadają te urządzenia. Możemy spodziewać się emocjonującej rozgrywki, humoru i fantastycznego wykonania graficznego. Wszystko to sprawia, że Crimen – Mercenary Tales jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów VR tego roku.

Bądźcie gotowi na niezapomniane przygody w XVII-wiecznym świecie Crimen – Mercenary Tales już 25 maja. To będzie niezwykła podróż dla fanów VR, którzy chcą doświadczyć czegoś wyjątkowego i cieszyć się dobrą zabawą.

Link do oficjalnej strony

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.