| |

Kultowa gra Riven, kontynuacja Myst, zadebiutuje na Questa w tym roku.

Meta ogłosiła, że kultowa gra “Riven”, kontynuacja słynnego “Myst”, zadebiutuje na platformie Meta Quest VR jeszcze w tym roku. To wiadomość, która z pewnością zelektryzuje fanów serii.

Gra “Riven”, pierwotnie wydana w 1997 roku na pięciu płytach CD-ROM, była technologicznym majstersztykiem swoich czasów i podniosła opowieści Cyan na nowy poziom. Teraz, dzięki najnowszym technologiom Unreal Engine 5, gracze będą mogli eksplorować ikoniczny świat gry w pełnym 3D, a co więcej – w wirtualnej rzeczywistości. To pełna wersja “Riven”, od początku do końca, z niektórymi ulepszeniami w zagadkach, aby były bardziej przystępne niż w oryginale z 1997 roku.

Meta Quest Blog

Jeśli “Myst” na Meta Quest dostarczył Ci niezapomnianych wrażeń, to “Riven” obiecuje być jeszcze bardziej porywającym rozdziałem tej historii. A jeśli jeszcze nie miałeś okazji zagrać w “Myst”, to masz jeszcze czas, aby nadrobić zaległości, ponieważ gra jest dostępna w sklepie Meta Quest.

“Riven” będzie dostępny na Meta Quest 2 i 3, przy czym na Meta Quest 3 gra ma wyglądać jeszcze bardziej immersyjnie. Więc dodaj “Riven” do swojej listy życzeń i bądź na bieżąco z nadchodzącymi szczegółami. To kolejny krok w ewolucji VR, który z pewnością zaoferuje graczom niezapomniane wrażenia.

Źródło: Blog Meta Quest

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.