| |

Gra ‘Mecha Party’ Dostępna na Steam i PSVR 2

Dzisiaj mamy dla was gorące wieści prosto z VR frontu!
Mecha Party, najnowsza gra typu MOBA w VR, właśnie wylądowała na Steam i PSVR 2 w Europie i Azji. Stworzona przez Chenni Network i wydana przez Kingnet Technology, gra zadebiutowała w Ameryce Północnej już w marcu.

MOBA, czyli Multiplayer Online Battle Arena, to gatunek gier komputerowych, w których gracze rywalizują w wirtualnych arenach, sterując unikalnymi postaciami o różnorodnych umiejętnościach.

W świecie, gdzie robotyka i AI to chleb powszedni, Mecha Party rzuca was w wir walki o tytuł najsilniejszego pilota mechów w lidze robotów. PvP combat? Oczywiście, że tak! Możecie walczyć solo albo w drużynie 3v3, wybierając spośród szerokiej gamy mechów.

A to nie wszystko! W ramach tego szerszego regionalnego startu, dołączają dwie nowe maszyny – Dino, mały dinozaur z “szalonym apetytem” na walkę w zwarciu, oraz Tuan, panda rzucająca rekwizytami, idealna do grupowych bijatyk. Nie zabrakło też nowych skinów i zmian balansu.

Mecha Party jest dostępne już teraz na Steam i PSVR 2. Wersja na Quest 3 jest w trakcie tworzenia i planowane jest jej wydanie latem 2024.

Podoba Ci się nasza praca?

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.