|

Najnowsze okulary XR VITURE Pro: Innowacja w stali lotniczej?

VITURE wprowadziło na rynek swoje najnowsze okulary XR, VITURE Pro XR Glasses, oferując innowacyjne rozwiązania w świecie rozszerzonej rzeczywistości. Te okulary są wyposażone w zaawansowany wyświetlacz UltraClarity™, który zapewnia w pełni prywatny obraz o przekątnej 135 cali i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki jasności 4000 nitów (1000 nitów percepcyjnych), okulary te oferują wyjątkowe wrażenia wizualne, które są o 120% jaśniejsze i mają dwa razy większą częstotliwość odświeżania niż poprzednie modele firmy.

VITURE, firma odpowiedzialna za te innowacyjne okulary, została założona przez grupę entuzjastów technologii z misją zrewolucjonizowania sposobu, w jaki ludzie doświadczają treści cyfrowych. Skupiając się na tworzeniu lekkich, wygodnych i wysoce funkcjonalnych urządzeń XR, VITURE szybko stała się liderem na rynku, dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój oraz współpracy z czołowymi firmami technologicznymi.

Jednym z kluczowych atutów VITURE Pro XR jest możliwość dostosowania do krótkowzroczności użytkownika dzięki panelowi micro OLED firmy Sony oraz nowej, ulepszonej folii elektrochromatycznej, która blokuje do 99,5% światła zewnętrznego. To sprawia, że tradycyjne soczewki przeciwsłoneczne stają się zbędne, a użytkownicy mogą cieszyć się maksymalnym komfortem i immersją bez efektu odblasku, rozmazywania obrazu czy choroby lokomocyjnej.

Okulary są wykonane z aluminium klasy lotniczej z tytanowymi zawiasami, co zapewnia ich trwałość. Ponadto, dzięki współpracy z firmą HARMAN, VITURE Pro XR oferują doskonałą jakość dźwięku w stereo, gwarantując jednocześnie prywatność dzięki technologii UltraFreedom™, która zapobiega wyciekom dźwięku i wyświetlaniu treści na zewnętrznych soczewkach.

Skład zestawu Viture Pro XR

Dodatkowo, użytkownicy mogą korzystać z aplikacji SpaceWalker, dostępnej na iOS, Android, macOS, a wkrótce także na Windows, która umożliwia dostęp do wielu wirtualnych ekranów, narzędzi do pracy, wsparcia dla natywnych wideo 3D/VR oraz przestrzennych filmów na iPhone 15 Pro.

Wymagania techniczne

Aby w pełni wykorzystać możliwości okularów VITURE Pro XR, urządzenie musi spełniać następujące wymagania techniczne:

  • System operacyjny: iOS, Android, macOS, wkrótce także Windows
  • Kompatybilne urządzenia: iPhone 15 Pro (dla wsparcia przestrzennych filmów), inne urządzenia kompatybilne z aplikacją SpaceWalker
  • Łączność: Wsparcie dla Bluetooth i Wi-Fi dla synchronizacji i przesyłania danych
  • Zasilanie: Wbudowana bateria, która umożliwia długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstego ładowania

Te innowacyjne okulary XR są idealne do pracy, strumieniowania i grania na dowolnym urządzeniu, gdziekolwiek się znajdujesz, oferując niezwykłe doświadczenia wizualne i dźwiękowe.
Więcej informacji na temat VITURE Pro XR Glasses można znaleźć na stronie producenta: pro.viture.com

Źródła:

Podoba Ci się nasza praca?

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.