| | |

Polskie Medieval Dynasty: New Settlement do przetestowania za darmo!

Polskie studio Spectral Games ogłasza nową możliwość przetestowania gry „Medieval Dynasty: New Settlement” w ramach funkcji „Try Before You Buy” dostępnej w sklepie Meta. Od dziś gracze mogą spędzić 30 minut w świecie gry za darmo, zanim zdecydują się na zakup pełnej wersji. Gra jest dostępna na platformach Meta Quest 3, Meta Quest Pro i Meta Quest 2.

„Medieval Dynasty: New Settlement” miała swoją premierę 28 marca 2024 roku. Jest to spin-off popularnej serii, łączący elementy sandboxu, RPG, symulacji i eksploracji. Gracze wcielają się w rolę założyciela osady, którego celem jest przetrwanie, zbieranie zasobów oraz budowanie dynastii. Dzięki zaawansowanej technologii VR, gracze mogą wchodzić w interakcje z otoczeniem w sposób immersyjny, wykonując różnorodne zadania, takie jak budowanie, gotowanie, polowanie i uprawianie ziemi.

Czym jest Medieval Dynasty: New Settlement

Medieval Dynasty przenosi graczy do starannie odwzorowanego świata średniowiecza. Główne wyzwania w grze obejmują tworzenie i rozwijanie osady oraz dbanie o jej mieszkańców. Gra kładzie duży nacisk na realizm, wymagając od graczy zarządzania zasobami, planowania infrastruktury i podejmowania strategicznych decyzji.

Podczas eksploracji gracze spotkają różne postacie niezależne, z których każda posiada własne historie i misje do wykonania. Warstwa fabularna dodaje głębi rozgrywce, czyniąc ją bardziej angażującą i złożoną.

„Medieval Dynasty: New Settlement” to atrakcyjna propozycja dla miłośników gier VR, którzy cenią realistyczne symulacje i strategiczne wyzwania. Gra jest dostępna w cenie $23,99, jednak od dziś można ją przetestować przez 30 minut za darmo dzięki funkcji „Try Before You Buy” w sklepie Meta. Aby skorzystać z tej okazji, odwiedź stronę: Medieval Dynasty: New Settlement.

Podoba Ci się nasza praca?

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.