| | | |

Zostań Łowcą Wampirów – premiera Silent Slayer!

Już dzisiaj użytkownicy Questów mogą chwycić za osikowy kołek, zejść do krypty i zapolować na żądne krwi wampiry. O ile się tylko odważą…

Studia Schell Games nie trzeba chyba przedstawiać. Twórcy takich hitów jak Among Us VR czy kultowej spiegowskiej serii I Expect You To Die tym razem zabierają graczy do mrocznych krypt, by stawić czoła pradawnemu złu. Silent Slayer: Vault of the Vampire to gra z elementami horroru i łamigłówek, w której gracze muszą zniszczyć klan starożytnych wampirów, starannie rozbrajając obronę ich trumien z pomocą przewodnika – mówiącej ludzkim głosem tajemniczej księgi. Każdy poziom gry to nowe wyzwanie, gdzie będziesz musiał składać zniszczone Kamienie Wiązania, odkrywać trumny wampirów i przebić ich serca kołkiem – wszystko to wymaga niezwykłej precyzji i ostrożności.

Silent Slayer: Vault of the Vampire to doświadczenie, które przetestuje zręczność, umiejętność logicznego myślenia oraz opanowanie gracza. Napięcie rośnie z każdą chwilą, gdy ostrożnie podnosi się belki, usuwa gwoździe czy przecina druty, aby odnaleźć serce wampira. Dodatkowo rozproszyć mogą nas wszędobylskie pająki czy nietoperze. A cisza i precyzja są kluczowe, ponieważ jeden niewłaściwy ruch może obudzić coś naprawdę złego – bestię, która natychmiast pozbawi gracza życia.

Czy jesteście gotowi podjąć się tego wyzwania? Jeśli tak, to Silent Slayer: Vault of the Vampire czeka na Was od dzisiaj na platformie Meta Quest (Quest 2, Quest Pro, Quest 3) w cenie 19,99 dolarów. A jeśli boicie się schodzenia do ciemnej krypty pełnej krwiożerczych bestii, to nic nie szkodzi – gra oferuje tryb mixed reality, dzięki któremu możemy uśmiercać wampiry w swoim własnym pokoju.

Podoba Ci się nasza praca?

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.