| |

HITMAN 3 VR: Reloaded trafi na Questa 3!

Tego lata Quest 3 dostanie kolejną ekskluzywną grę – tym razem będzie to port samego HITMANA 3!

Tak, dobrze czytacie, to nie spóźniony żart na Prima Aprilis. HITMAN 3, skradankowa gra akcji z 2021 roku, będąca ósmą główną odsłoną słynnej serii gier wideo o Agencie 47 oraz trzecią częścią trylogii World of Assassination, dostanie kolejny port VR. Tym razem, po wcześniejszych występach na PSVR1 i PCVR, całkowicie przebudowana gra trafi na Questa 3 standalone (jako prawdopodobnie pierwszy exclusive na tę platformę, uprzedzając Batmana i Aliena) i wszystko wskazuje na to, że będzie najlepszą wersją Hitmana w wirtualnej rzeczywistości (przynajmniej jeśli chodzi o mechaniki).

Za ten port, w przeciwieństwie do poprzednich prób przeniesienia Hitmana 3 do VR, odpowiada studio z doświadczeniem w tym gatunku – XR Games, znane przede wszystkim z Zombieland: Headshot Fever oraz tworzonego przy współpracy z Rebellionem Zombie Army VR. Według twórców ta wersja nazwana Reloaded przebuduje grę od postaw pod kątem VR, eliminując większość problemów, na które narzekano w wersji PCVR. Questowy Hitman wprowadzi mi. in. możliwość używania dwóch broni lub przedmiotów jednocześnie, a także ulepszoną interaktywność środowiska, przebudowany interfejs użytkownika oraz lepsze opcje poruszania się. By móc sprawnie działać i w miarę dobrze wyglądać na mobilnych podzespołach Questa 3, gra dostanie nowy styl graficzny w oparciu o technikę cel-shadingu, która zmniejszy wymagania i jednocześnie nada jej unikalny, komiksowy wygląd.

Hitman 3 VR: Reloaded pojawi się tego lata wyłącznie na Quest 3 w cenie 29,99 dolarów. Kupując grę w tym momencie w przedsprzedaży możemy liczyć na 10% zniżki.

A więc Hitman 3, Batman: Arkham Shadow, Behemoth, Metro: Awakening, Alien: Rogue Incursion, Zombie Army, Metal: Hellsinger, Attack on Titan: Unbreakable VR… Ufff, to będzie naprawdę mocne półrocze dla Questa 3. Tylko gdzie jest GTA: San Andreas VR?

Podoba Ci się nasza praca?

Similar Posts

4 Comments

  1. No to kolejna gra AAA do kolejkcji na Meta Quest 3 🙂 I co raz więcej gier, które zachęci posiadaczy Questa 2 do przesiadki na nową platformę Quest 3 i w przyszłości 3s.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.