| | |

Void Ninja – Giveaway!

Mamy dla Was coś specjalnego! Dostaliśmy trzy klucze do gry Void Ninja, które rozdamy w ramach giveaway. Aby wziąć udział, wystarczy dołączyć do naszego Discorda VRkadia i wziąć udział w trwającym konkursie. Giveaway trwa od 10 czerwca do 14 czerwca.

O Void Ninja słów kilka

Void Ninja to dynamiczna platformówka VR dostępna na Oculus Quest 2 przez SideQuest, oferująca ekscytujące połączenie sterowania gestami i innowacyjnej lokomocji. Gracze przemierzają proceduralnie generowane poziomy pełne przeszkód i wrogów, korzystając z intuicyjnych kontrolerów ruchu do biegania, ślizgania się, nurkowania i zaczepiania się w środowisku. Walka wymaga precyzyjnych gestów, aby władać kataną i łukiem, dodając strategicznego wymiaru do szybkiej akcji. Gra charakteryzuje się retro stylizacją wizualną i angażującą muzyką, co zwiększa wrażenia imersji. Void Ninja zawiera także edytor poziomów, umożliwiający graczom tworzenie i udostępnianie własnych wyzwań, co zwiększa powtarzalność rozgrywki. Mimo początkowej krzywej uczenia się kontrolerów, dynamiczny ruch i różnorodność akcji w grze zyskały wysokie oceny od społeczności, czyniąc ją obowiązkową pozycją dla entuzjastów VR szukających unikalnej i ekscytującej platformówki.

Linki do Gry i Demo

Link do gry w sklepie Meta: Void Ninja

Jeśli chcecie wypróbować grę przed udziałem w konkursie, dostępne jest również demo:
Link do demo: Void Ninja Demo

Producent gry prosi również o wypełnienie krótkiej ankiety po zagraniu w demo: Ankieta

„Cześć! Jesteśmy małym zespołem składającym się z trzech osób, pracujemy nad grą typu runner z unikalnym locomotion i naturalnymi ruchami. W grze nie ma UI, a sterowanie opiera się na jednym przycisku i naturalnych gestach. Prosimy o Wasze opinie, każdy feedback jest dla nas ważny! Tym razem chcemy zrobić jakościowy krok do przodu – nawiązać współpracę z wydawcą i zaoferować solidną, przyjemną grę. Sprawdźcie demo i wypełnijcie formularz. Jeśli naprawdę spodoba Wam się ta gra, z przyjemnością przekażemy Wam klucz do bardziej szczegółowej opinii oraz poprosimy o filmik z waszym onlyfans gameplayem i komentarzami. Dziękujemy, Void Ninja team!”

Dołącz do naszego Discorda tutaj: Discord VRkadia

Podoba Ci się nasza praca?

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.