| |

Humanity – Lemingi w VR już dostępne!

Humanity to nowa i niezwykła gra VR, która pozwala ci wcielić się w rolę psa rasy Shiba Inu. Twój zadaniem jest dowodzenie ogromnymi tłumami, kierując nimi w skokach, zwrotach, popychaniu, unoszeniu się, strzelaniu i wspinaniu, aby zapewnić im zbawienie. Gra oferuje ponad 90 poziomów pełnych przeszkód, wrogów, łamigłówek, umiejętności do odblokowania oraz emocjonujących walk z bossami w kampanii fabularnej. Dodatkowo, możesz przeglądać i grać w poziomy stworzone przez innych użytkowników, a także samodzielnie tworzyć własne przy użyciu prostego w obsłudze Kreatora Poziomów.

Czy to w trybie 2D, czy w opcjonalnym trybie VR, będziesz świadkiem zapierających dech w piersiach widoków, gdy tłumy ludzi będą podążać za twoimi poleceniami, zmierzając do wyjścia, wszystko w charakterystycznym stylu graficznym Humanity. Gra została stworzona pod kierownictwem reżysera i znanego projektanta wizualnego Yugo Nakamury oraz słynnego twórcy gier Tetsuyi Mizuguchiego (Rez Infinite, Tetris Effect: Connected).

Humanity jest obecnie dostępna na konsolach Playstation 5, Playstation 4, PSVR 2 oraz PSVR, a w przyszłości planowana jest także jej premiera na PCVR.


Gra dostępna jest za darmo dla użytkowników posiadajacych subskrybcję Playstation Plus.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.