Twórcy Moss planują pierwszy VR multiplayer – Polyarc Champion

Przygotowana przez Polyarc gra Moss to jedna z najlepiej ocenianych gier VR wszech czasów, ale zespół pracuje już nad swoim kolejnym projektem – tym razem grą w trybie wieloosobowym. Tytuł gry nie został jeszcze potwierdzony, ale deweloperzy ujawnili kilka wizualizacji oraz zapowiedzieli testy już w kwietniu.

Polyarc Champion

Pierwsze wrażenie sugeruje, że nowa gra będzie kontynuować styl wizualny, który zyskał popularność w Moss: Book I & II. Postaci wydają się być z tego samego uniwersum, a drugi rysunek przypomina walki z gier takich jak Smash Bros.

To pierwszy projekt Polyarc w trybie multiplayer, co daje im miejsce w gronie doświadczonych studiów VR takich jak Schell Games czy Owlchemy Labs. Tam Armstrong, współzałożyciel i CEO Polyarc, skomentował to w oświadczeniu dla prasy:

Jesteśmy zadowoleni, że widzimy wzrost liczby użytkowników VR, którzy obecnie sięgają dziesiątek milionów graczy, a co roku na rynek wchodzą coraz bardziej przyjazne i dostępne dla użytkowników zestawy słuchawkowe. Jako studio deweloperskie, które stara się tworzyć gry dla każdego, chcemy znaleźć sposoby, aby dotrzeć do większej liczby użytkowników VR i nawet stworzyć miejsce dla nowych osób, które chcą do nas dołączyć. Większa liczba graczy daje nam możliwość próbowania pomysłów na rozgrywkę wieloosobową, która zaoferuje więcej dla graczy konkurencyjnych.


Polyarc zorganizuje zamknięty weekend testowy między 14 a 16 kwietnia, na który gracze mogą się już zapisać tutaj.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.