| |

Nock, ekscytująca gra VR inspirowana Rocket League, trafia na PSVR 2

Nock, gra sportowa wirtualnej rzeczywistości inspirowana Rocket League, w której uzbroisz się w łuk i strzałę, trafia na PSVR 2 już w przyszłym tygodniu, przynosząc swoją szybką akcję na platformę cross-platformową.

Po premierze na Quest 2 na początku 2022 roku, studio deweloperskie Normal ogłasza, że Nock zadebiutuje na PSVR 2 25 maja.

Studio informuje w poście na oficjalnym blogu PlayStation, że Nock będzie działać z częstotliwością odświeżania 90 Hz w najwyższej rozdzielczości bez użycia foveacji lub reprojekcji. Dodatkowo, zespół twierdzi, że pozostała wystarczająca moc obliczeniowa, aby renderować drugą kamerę, umożliwiając obserwowanie rozgrywki na żywo lub transmitowanie jej na inne platformy.

Nock na PSVR 2 zostanie wydany wraz z darmowym przepustką sezonową, która umożliwi odblokowanie ponad 30 skórek, łuków i bloków w miarę postępu w grze.

Studio zapowiada wsparcie dla cross-platformowego trybu gry we wszystkich głównych platformach. Obecnie gra jest dostępna na headsetach Quest i Pico, a na platformie Steam dla PC VR oznaczona jest jako „wkrótce”.

Możesz dodać grę do listy życzeń w sklepie PS Store

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.