bigscreen beyond

Bigscreen Beyond będzie dostępny w ratach

Bigscreen Beyond – prezentujemy rewolucyjny headset VR z możliwością finansowania. Dowiedz się o opcjach spłaty, dostępności w Europie i wpływie wagi na komfort użytkowania.

Bigscreen Beyond dostępny teraz w przedsprzedaży z możliwością finansowania zamiast płatności gotówkowej w wysokości 1000 dolarów. Finansowanie oferowane jest przez Affirm na okres 6, 18 lub 36 miesięcy. Bigscreen informuje, że dostępne są oprocentowania w zakresie od 0% do 35% APR, zależnie od zdolności kredytowej, a „wymagana może być” wpłata własna. Przy typowym oprocentowaniu 10% oznacza to opłatę w wysokości 32,23 dolarów miesięcznie przez trzy lata.

Przedsprzedaż została rozszerzona na kolejne kraje europejskie: Norwegię, Danię, Szwecję, Szwajcarię, Polskę, Czechy i Rumunię. Planowane jest wprowadzenie dostępności w Korei Południowej jeszcze w tym roku.

Beyond został ogłoszony w lutym. To ultrakompaktowy i ultralekki zestaw SteamVR, zaprojektowany w celu umożliwienia wygodnych, długotrwałych sesji VR za pomocą PCVR. Kluczowymi czynnikami wpływającymi na jego niewielki rozmiar i lekkość są wykorzystanie mikroekranów OLED oraz idealne dostosowanie kształtu googli do twarzy i oczu zamawiającego, na podstawie skanu twarzy iPhone’a, który dostarczają podczas składania zamówienia.

Beyond kosztuje 1000 USD, ale nie posiada wbudowanego trackingu ani kontrolerów w zestawie. Wykorzystuje system trackingu SteamVR, więc będziesz potrzebować co najmniej jedną stację bazową – a najlepiej dwie – oraz własnych kontrolerów takich jak kontrolery np. Valve Index.

Bigscreen informuje, że już wysłano ponad 100 jednostek przedprodukcyjnych do testerów, z czego 70% z nich korzystało z Beyond przez ponad 2 godziny dziennie.

Firma wdraża opinie testerów do końcowego produktu, w tym zmiany optyki w celu uzyskania szerszego pola widzenia oraz dodanie „opcjonalnego” paska na górę, poprawiającego komfort użytkowania.

Bigscreen twierdzi, że nadal jest na dobrej drodze, aby rozpocząć wysyłkę Beyond w III kwartale tego roku w Stanach Zjednoczonych i w IV kwartale na całym świecie

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.