||

Twórca Planuje Wypuścić Pakiet 25 Mini Gier VR na Meta Quest

Ankit iFoo, doświadczony projektant XR, ogłosił ambitny projekt wypuszczenia pakietu 25 mini gier VR, które przeniosą ulubione fikcyjne momenty do rzeczywistości wirtualnej. Te gry będą dostępne na platformie Meta Quest, umożliwiając użytkownikom doświadczanie znanych i ukochanych momentów z fikcji w nowy, immersyjny sposób.

W filmie, który Ankit iFoo wrzucił na LinkedIn, widać mini gierkę, w której możemy poczuć się niczym Tony Stark, przyzywając swoje robotyczne rękawice w rozgrywce w trybie passthrough, po czym strzelać do latających robotów. Jeżeli cała paczka 25 gier będzie na takim poziomie, możemy mieć do czynienia z naprawdę fajnym doświadczeniem. O ile cena nie ostudzi entuzjazmu.

W ramach tego projektu, Ankit planuje odwzorować 25 kultowych momentów z różnych dziedzin popkultury. Pierwsza z serii gier umożliwia użytkownikom wcielenie się w Iron Mana, korzystając z jego słynnych repulsorów. Jak sam twórca przyznał na LinkedIn, jako fan Marvela, była to dla niego szczególnie ekscytująca pierwsza gra do stworzenia.

Ankit planuje regularne publikowanie kolejnych gier z serii, wprowadzając użytkowników w świat znanych i lubianych momentów fikcyjnych. Każda gra będzie dostępna na Meta Quest, a użytkownicy będą mogli cieszyć się nimi w pełni immersyjny sposób.

Zachęcamy do obserwowania poczynań Ankita na jego profilu LinkedIn, a sami z pewnością będziemy oczekiwać wieści na temat wydania, aby podzielić się nimi z Wami!

Podoba Ci się nasza praca?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.