||

UploadVR Summer Showcase już za kilka dni!

Największa tegoroczna konferencja poświęcona grom VR odbędzie się w tym tygodniu.

Wprawdzie w tym roku zgodnie z naszymi przewidywaniami nie doczekamy się konferencji Meta Gaming Showcase (co zostało w końcu oficjalnie potwierdzone przez CTO Mety, Andrew Boswortha), a na Summer Game Fest poza zapowiadanym story trailerem Batman: Arkham Shadow nie pokazano żadnej innej gry VR, ale nic straconego, ponieważ czeka nas jeszcze jeden VRowo-gamingowy event. Nastawcie zegarki, bo w najbliższą środę, a więc 26 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego będzie miała miejsce letnia edycja UploadVR Showcase 2024.

UploadVR Showcase to cykliczne wydarzenie organizowane przez portal UploadVR, które odbywa się dwa razy w roku – latem i zimą. Pierwszy pokaz zadebiutował jako E3 VR Showcase w 2019 roku, a od tego czasu UploadVR regularnie prezentuje najnowsze gry i ich aktualizacje związane z rzeczywistością wirtualną i rozszerzoną. UploadVR Showcase to także doskonała okazja dla mniejszych deweloperów i wydawców, by pokazać światu swoje pomysłowe projekty. W trakcie tych wydarzeń można też dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach i technologiach w świecie VR/AR.

Na zeszłorocznej letniej edycji UploadVR Showcase zobaczyliśmy ponad 60 zapowiedzi nowych gier, dodatków i aktualizacji. Zgodnie z informacjami ze strony UploadVR, tym razem również czekają nas dziesiątki filmów prezentujących zabawne, dziwaczne i niezwykle ciekawe pomysły na nowe gry VR. Wiemy też, że w tym roku pokaz skupi się na aplikacjach wykorzystujących rzeczywistość mieszaną – możemy spodziewać się między innymi prezentacji gier Laser Dance oraz Starship Home. Dowiemy się również czegoś więcej na temat filmu animowanego MOBILE SUIT GUNDAM: Silver Phantom, tworzonego specjalnie dla technologii VR.

UploadVR Summer Showcase będzie można obejrzeć na YouTube na kanale UploadVR. Będziemy oczywiście oglądać konferencję i zdamy relację z najważniejszych jej punktów na naszym portalu, ale jeśli chcecie oglądać z nami i na żywo dyskutować o pokazanych grach, to tradycyjnie zapraszamy na naszego Discorda VRkadii!

Podoba Ci się nasza praca?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.