| |

Budget Cuts Ultimate: Skradanka akcji na PSVR 2 i Quest 2!

Nowa gra Budged Cuts Ultimate, która łączy w sobie dwie popularne gry akcji stealth – Budget Cuts (2018) oraz Budget Cuts 2 (2019). To niezwykłe doświadczenie stanie się dostępne na konsolach PSVR 2 i Quest 2 już w przyszłym miesiącu.

Początkowo wydane na PC VR i oryginalnym PSVR, Budget Cuts wykorzystuje unikalny system teleportacji, który całkowicie zmienia sposób poruszania się w wirtualnej rzeczywistości. Nie tylko możesz przenikać przez rogi jak ninja, ale również rzucać nożami przez portale, tworząc niesamowite starcia z uzbrojonymi robotami ochrony.

Oto opis gry, przygotowany przez twórców, Neat Corporation:

Kiedy Twoi ludzcy współpracownicy zostają wywiezieni, na Twoje biurko dostarczony zostaje tajemniczy teczka od kogoś spoza korporacji TransCorp. Musisz odkryć, co się tam dzieje.

Przeskakuj przez roboty przeciwników, wspinając się po kanałach wentylacyjnych i tunelach serwisowych, lub używaj przemocy, rzucając tłumik noży, kołczan strzał i granaty w ich niespodziewane układy. Po zakończeniu misji przetestuj swoje umiejętności w arkadzie, wybierając spośród wielu trybów, poziomów trudności i zdobywając punkty.

Neat Corporation

Możesz dodać grę do listy życzeń na PSVR 2 klikając tutaj, a na Quest 2/Pro tutaj. Bądź gotowy na nową przygodę w wirtualnej rzeczywistości!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.