|||

Lipiec przynosi kolejne gry w Quest+

Podobnie jak w poprzednim miesiącu, subskrybenci programu Quest+ otrzymali dostęp do trzech nowych gier.

Przypomnijmy, że subskrypcja Quest+ za miesięczną opłatą 7,99$ lub roczną 59,99$ przynosi użytkownikom gogli Meta Quest dostęp do dwóch nowych gier każdego miesiąca, a także do dodatkowego katalogu kilkunastu gier, które mogą rotować w trakcie trwania programu. W zeszłym miesiącu subskrybenci otrzymali trzy gry – dwie w ramach comiesięcznej oferty oraz jedną bonusowo do katalogu. W lipcu jest podobnie, ponieważ Meta znów postawiła na wariant 2+1.

Pierwszym tytułem jest Creed: Rise to Glory – gra na podstawie słynnej serii filmów o Rockym Balboa/Adonisie Creedzie od Survios (studia, które obecnie pracuje nad przeniesieniem do VR kolejnej znanej filmowej licencji dzięki Alien: Rogue Incursion). Ten wydany w 2018 roku na PCVR i PSVR1 oraz rok później na Queście zręcznościowy symulator boksu to dynamiczna gra, która stale się rozwija i dostarcza nowych atrakcji dla fanów sportów walki. Creed: Rise to Glory oferuje kilka trybów rozgrywki (m.in. tryb wieloosobowy online oraz tryb kariery) oraz pozwala zmierzyć się z ikonicznymi postaciami z serii “Creed” i “Rocky”, takimi jak Rocky Balboa, Ivan i Viktor Drago, Apollo Creed i inni. W zeszłym roku razem z premierą wersji na PSVR2 gra otrzymała aktualizację „Championship Editon”, która zawierała nowe postacie i nową lokalizację z filmu “Creed III”. Późniejsza aktualizacja wprowadziła Tommy’ego “The Machine” Gunna jako nowego przeciwnika, wsparcie dla śledzenia rąk oraz ulepszenia dla Questa 3, co zapewniło płynniejszą rozgrywkę i lepszą jakość grafiki na najnowszych goglach Mety.

Teraz każdy może samodzielnie sprawdzić, ile ciosów na szczękę jest w stanie przyjąć Rocky Balboa!

Drugim lipcowym tytułem jest The Last Clockwinder wydany w 2022 roku przez studio Pontoco. Celem tej niezwykle oryginalnej produkcji jest naprawienie starożytnej przystani dla roślin i nasion galaktyki, wykorzystując rękawice do tworzenia klonów robotów i programowania ich przez nagrywanie krótkich akcji za pomocą wirtualnych rąk, tworząc z nich zautomatyzowane linie produkcyjne do zbierania owoców. Roboty muszą współdziałać ze sobą i otoczeniem, rozwiązując coraz bardziej złożone zagadki. Początkowo proste zadania (jak zbieranie owoców i umieszczanie ich w koszu na drugim końcu pomieszczenia) w miarę postępu gry stają się bardziej wymagające, a roboty muszą obsługiwać różne rodzaje owoców. Gra jest dostępna na platformach Meta Quest oraz PCVR.

W tej pracy trzeba ciągle dwoić się i troić!

Bonusową w tym miesiącu grą (która powiększa katalog dodatkowych gier Quest+ do 16 pozycji) jest Wallace & Gromit in The Grand Getaway, powstałe we współpracy studiów Aardman, Atlas V, No Ghost, Albyon i Reynard Films. To interaktywne, oparte na narracji doświadczenie, które zabierze fanów w zupełnie nową przygodę z uwielbianymi postaciami ze znanej serii filmów animowanych tworzonych z plasteliny techniką poklatkową. W grze Wallace i jego pies Gromit planują wakacje, ale okazuje się, że w wyniku pomylenia daty muszą znaleźć po drugiej stronie kraju w zaledwie pół godziny. Rozwiązaniem jest ich najnowszy wynalazek, Auto-Caddy, który zabiera ich w pełną zwariowanego humoru i kosmicznych przygód podróż. Gra jest została wydana wyłącznie na platformie Meta Quest i zawiera wykorzystującą mixed reality dodatkową mini-grę – Jamtastic!.

Kto pamięta Wściekłe Gacie?

Czy ten zestaw gier jest w stanie przekonać Was do sięgnięcia po subskrypcję Quest+?

Podoba Ci się nasza praca?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.